Med novimi prijatelji

Z novimi prijatelji vsak dan v vrtcu se dobimo, malo jokamo in veliko se smejimo. Radi se igramo in pojemo veselo.

Obisk razstave Rastoči svet

Odzvali smo se vabilu na razstavo v Galeriji. Že pred vstopom v zgradbo smo zagledali nekaj nenavadnega. Le kaj je to? Ugotovili smo, da so to korenine. Od česa? Ko smo pokukali v notranjost Galerije, smo dobili odgovor. Od čudežnega

Pikin norčavi deževni dan

Čisto po Pikino smo otroci skupine 5 – 6 let (OŠ AA) izkoristili kisle deževne dni. Obuli smo škornje, razprli dežnike in poiskali najbolj globoke ter najbolj mokre luže. Skakali smo po njih, se škropili in se neizmerno zabavali. Celo